Sunday, April 18, 2010

Tax Credit Coming To A Close...

In twelve days the deadline for the $8,000 first-time home buyer and $6,500 repeat home buyer tax credits will arrive. You must find a home and get a contract executed by midnight on April 30th to receive the credit, but have until June 30th to close on the home.

Anyone who hasn't owned a home in the past three years is considered a "first-time home buyer." Repeat home buyers do not have to sell their old home before purchasing, but you may not have a choice if you cannot qualify for two mortgages. To receive the credit, the new home does NOT have to be more expensive and you must have lived there for five consecutive years any time during the past eight years. Both credits require yearly income limits for eligibility of $125,000/year for singles and $225,000/year for marrieds filing jointly.

If you have any questions or want to see if you qualify for a loan, don't hesitate to call me today (512) 703-7416. There is still time to get a home. Once you find one that meets your needs, it will take about two days to negotiate and arrive at mutually agreed price and terms and get the contract "executed." That leaves you about 10 days from today to get something in. So "hur' up fo the hogs come'n get it!" Something grandma used to say on her farm growing up. I suppose it's application in this situation isn't exactly a bullseye, but the point is to hurry before some big hog comes out of the woods and eats up all the good properties!

3 comments:

 1. Çit - Tel Örgü - Panel Çit
  Panel Çit ve Tel Çit, Tel Örgü citbu.com'da
  Panel çitler ilk etapta tel örgü sistemi içerisinde düşünülerek güvenlik amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle de büyük şehirlerde bahçeye sahip olan kişilerin bahçe etraflarını Çit ile kaplatarak dışarıdan yabancı kişilere girişi engellemesi gerekmektedir. Sadece yabancı kişilere karşı değil kedi, köpek gibi hayvanların girişini de kapatarak bu alanı koruması gereken kişiler böylelikle daha rahat edecek olup kendilerini de koruma altına alacaklardır.
  Tel örgüler daha çok güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır. İç tarafı dış etkenlerden korumak amacıyla tercih edilen tel örgüler bu sayede daha çok alana yayılmakta ve çok fazla alanda tercih edilmektedir. Sizler de tel örgüleri kendinize ait olan tarla, bahçe, garaj, park gibi alanların çevrelerine inşa ederek rahatlıkla kullanabilir, uzun ömürlü olarak kullanma imkanına sahip olup yapılarınızı en iyi şekilde dış etkenlere karşı dirençli tutabilirsiniz.
  Çoğu zaman çeşitli yapıların çevresine güvenlik önlemlerinin artırılması için belirli sistemler yerleştirilir. Daha güvenli yapıların olması, dışarıdan içeriye yabancı kişilerin ve hayvanların girmesini engellemek amacıyla tel örgü sistemleri içerisinde yer alan jiletli tel tercih edilebilr. Jiletli tel en çok talep edilen yüksek güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Dikenli tellerin çok yeterli olmadını ya da daha tehlikeli bölgelere daha güvenli tellerin çevrilmesi amacıyla jiletli tellere her zaman için ihtiyaç duyulmaktadır. citbu.com

  ReplyDelete
 2. Panel çit Fiyat
  Çit
  Tel örgü
  Panel tel çit

  Ankara ve tüm Türkiye geneli satış yapan firmamız Tel örgü ürünleri ve bahçe çiti - panel çit - jilet tel - kafes tel satışı yapmaktadır.

  Bahçe çiti ve teli siparişleri alınır ayrıca Sincan Tel örgü ve çim çit - kafes tel - jiletli tel - bahçe çiti ürünleri burada

  Bahçe çitleri firması kafes tel örgü ve benzeri Panel çit ürünleri satışında lider firma konumundadır, Panel çit - tel çit - çim çit - satışları
  Türkiye geneli çit imalatı ürünleri pazarlaması yapan ve Panel çit imalatı yapan firmamız Panel çit fiyatları konusunda en iddalı firmalar arasında yer almaktadır. Tel örgü ve bahçe çiti ürünleri burada.

  ReplyDelete
 3. E-Fatura Forum e-Fatura Başvuru Sürecinde Yapılması Gerekenler 2022 E-Arşiv Fatura Forum E-Fatura Destek E-İrsaliye Forum E irsaliye gib portal başvurusu nasıl yapılır? eDefter başvuru nasıl yapılıyor E-Makbuz Forum E-imza Mali Mühür Forum

  ReplyDelete