Tuesday, April 13, 2010

Joining A New Company!

As many of you know, I have recently made the decision to leave Keller Williams Realty and join Horizon Realty. I will deeply miss many of the agent's and co-workers at Keller Williams and I cherish my time spent there. I have no ill-will towards Keller Williams and they provided me with the level of knowledge that helped get me where I am today.

However, I am very excited to join Horizon Realty and the Austin Elite Realty Group, of which I am the 4th member. Although I am with a group, I still have the personalized, one-on-one commitment to all of my clients. Rest assured, you won't be handed to someone else. The group is merely, a team effort to support each other in getting homes sold, and locating the best possible deal for each other's clients. Together, I believe our network and commitment to top-level customer service and expertise of the Austin market will propel us to greater heights.

For present, future, and past clients: Nothing will change, but the business name on my card. I'll always be there for you. I love you. You are my all. If we were on the Titanic and you were Kate Winslet and I was Leonardo DiCaprio, I would pencil you on my sketch pad in all your detailed glory. I know you have choices, so thank you for selecting me.

1 comment:

 1. Çit - Tel Örgü - Panel Çit
  Panel Çit ve Tel Çit, Tel Örgü citbu.com'da
  Panel çitler ilk etapta tel örgü sistemi içerisinde düşünülerek güvenlik amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle de büyük şehirlerde bahçeye sahip olan kişilerin bahçe etraflarını Çit ile kaplatarak dışarıdan yabancı kişilere girişi engellemesi gerekmektedir. Sadece yabancı kişilere karşı değil kedi, köpek gibi hayvanların girişini de kapatarak bu alanı koruması gereken kişiler böylelikle daha rahat edecek olup kendilerini de koruma altına alacaklardır.
  Tel örgüler daha çok güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır. İç tarafı dış etkenlerden korumak amacıyla tercih edilen tel örgüler bu sayede daha çok alana yayılmakta ve çok fazla alanda tercih edilmektedir. Sizler de tel örgüleri kendinize ait olan tarla, bahçe, garaj, park gibi alanların çevrelerine inşa ederek rahatlıkla kullanabilir, uzun ömürlü olarak kullanma imkanına sahip olup yapılarınızı en iyi şekilde dış etkenlere karşı dirençli tutabilirsiniz.
  Çoğu zaman çeşitli yapıların çevresine güvenlik önlemlerinin artırılması için belirli sistemler yerleştirilir. Daha güvenli yapıların olması, dışarıdan içeriye yabancı kişilerin ve hayvanların girmesini engellemek amacıyla tel örgü sistemleri içerisinde yer alan jiletli tel tercih edilebilr. Jiletli tel en çok talep edilen yüksek güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Dikenli tellerin çok yeterli olmadını ya da daha tehlikeli bölgelere daha güvenli tellerin çevrilmesi amacıyla jiletli tellere her zaman için ihtiyaç duyulmaktadır. citbu.com

  ReplyDelete