Monday, September 27, 2010

FULLY DECKED OUT HOME WITH TONS OF UPGRADES FOR $125,000!Priced at $125,000! Hands down the top deal for the price in the Austin metro! Fully upgraded, no room left unturned! The most expensive rooms (bathrooms and kitchen) in the house OUTFITTED with High Quality Upgrades! Large hard tile throughout! 

SEE VIRTUAL TOUR FOR FULL VIEW OF UPGRADES! A guaranteed charmer in Heatherwilde! Functional floorplan with spacious rooms! Finding a home with these features for this price is extremely rare! DECKED OUT w/ MANY upgrades including recent furnace, solar tube white light skylight, large hard tile throughout NO CARPET! Mini tile accents! Most expensive rooms of house have been done for you! Neutral colors! No pre-move cleaning needed, ready for move-in today! Perfect house for first-time buyer or investors. Must see to believe for price and that's not Realtor talk! 

More Highlights: 
- New EnergyStar windows & rear sliding door 2010! 
- New Kitchen counters 2010! 
- New Exterior siding 2010! 
- New exterior paint 2010! 
- Full kitchen appliance package! Stainless Steel Fridge comes with sale! 
- Upgraded bathrooms cabinets & sinks! 
- High quality lighting & bathroom fixtures! 

SEE TOUR HERE: Video Tour

As usual you can see more on this property and EVERY property for sale at: www.I-Am-Real-Estate.com

2 comments:

 1. Dünyanın En çok kullanılan ürünlerinden olan bahçe çit teli ve Tel Örgü Fiyatları Ankara günümüzün en çok tercih edilen çit sistemlerinden birisidir. Sizlerde Bu ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz mutlaka bir gün ihtiyaç duyacağınız ürünlerin Tel Örgü Ankara Olduğunu unutmayınız. Bahçelerinizin güvenliğini sağlayan bu ürünlerin kullanımı gayet basittir.
  Günümüzün en popüler bahçe çitleri arasında yer alan ve kalitesi ile her kesimden taktir toplamış ve yüksek güvenlik isteyen kişilerin en başlıca tercih ettikleri ürünümüz olan çitin maliyeti Panel Çit Fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen sayfamıza göz atmanızı rica ediyoruz. Ayrıca sadece Türkiye'de değil Dünyanın her yerinde en çok kullanılan ürünlerin Tel örgü bahçe teli olduğunu biliyormuydunuz. Tel örgü maliyeti ve fiyatları hakkında sayfamıza göz atabilirsiniz.
  Panel çit Ankara Panel Çit Fiyatı - Tel örgü Ankara - Tel Örgü Fiyatları
  - Jiletli tel Ankara - Çim çit Ankara - Online satış hizmetleri ve Tel çit fabrikası imalatı ve Ankara Tel Örgü Fiyatları ile hizmetinizde.

  ReplyDelete
 2. Bahçe teli ve Panel çit fiyatları için bu sayfaya bakmadan geçmeyiniz.
  Kaliteli görsel ile Panel çit ürünleri için ideal bir sayfa.
  Bahçe teli yapımı ve Tel örgü Fiyatları hakkında aradığınız her şey burada.
  Bahçe teli ürünleri için fiyat almak istiyorsanız Panel Çit Fiyatı - tel örgü fiyatı - çim çit fiyatı ve diğer tüm ürünlerin fiyatı bu sayfadadır.


  Panel çit Fiyat
  Çit
  Tel örgü
  Panel tel çit

  ReplyDelete